EWELINA BEJGROWICZ

AUTORYZACJA LEV 1

Ewelina jest oddaną studentką Ashtanga Jogi. Co roku wraca do Mysore w Indiach, aby kontynuować naukę w Instytucie Yoga K. Pattabhi Jois Ashtanga (KPJAYI) pod okiem swojego nauczyciela, R. Sharath Jois. Ewelina jest nieliczną w Polsce autoryzowaną nauczycielką Ashtanga Jogi.

Jej doświadczeniem i wiedzą dzieli się na codziennych programie Mysore Class. Uważa, że Joga Ashtanga jest dla każdego niezależnie od wieku, typu ciała i elastyczności, nie jest jedynie dla osób leniwych.
Każdy uczeń jest dla niej bardzo ważny. Motywuje, wspiera i chce pomagać.

Szkołę Eweliny regularnie odwiedzają zaprzyjaźnieni autoryzowani nauczycieli – Max Czenszak, Taylor Hunt, Mati Guerra, Justyna Jaworska, Mark Flint. W 2017 i 2018 roku miała okazję asystować na Mysore Class u Taylora Hunt i Maxa Czenszaka.
#dozobaczenianamacie

KAROLINA SUMIŃSKA

Na macie od 2015 roku. Od początku praktykuje Ashtanga Jogę pod czujnym okiem Eweliny Bejgrowicz. W 2018 roku odbyła 2 miesięczną praktykę u boku swojego Guru Sharatha Joisa w instytucje KPJAYI w Indiach.
Uczestniczy w licznych warsztatach z nauczycielami takimi jak Taylor Hunt, Lucas Carvallo, Mati Guerra czy Max Czenszak.

Choć początkowo traktowała jogę jako przygodę, dziś praktyka to stały element jej życia, który jest środkiem do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Godziny spędzone na macie zwiększają jej świadomość i uczą bycia tu i teraz.

Interesuje się ajurwedą, czemu poświęciła ostatnią podróż do Indii pogłębiając wiedzę teoretyczną jak i praktyczną w zakresie masażu ajurwedyjskiego.

MARTYNA KAŁUŻNA

TXT O MARTYNCE W BUDOWIE