ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ STREFY

Poszukujemy Baristów (pełny etat/niepełny etat), którzy dołączą do naszego zespołu na Wyspie Młyńskiej.
W Strefa cafe & yoga jesteśmy pasjonatami jakości i staramy się serwować najlepsze kawy i ciasta na świecie. Przyjazna obsługa i przyjazna atmosfera są dla nas najważniejsze. Jako barista jesteś twarzą Strefa cafe & yoga tworząc miłą atmosferę.

Jakie są Twoje zadania?

Przygotowywanie wszystkich napojów na bazie kawy, herbaty i innych napojów zgodnie z naszymi standardami obsługi, ze szczególną dbałością o detale.
Obsługiwanie wszystkich gości Strefa cafe & yoga w przyjazny i efektywny sposób.
Prezentowanie i sprzedawanie naszych kaw i ciast Klientom w sposób otwarty i przyjazny.
Utrzymywanie czystości i dbanie o wizerunek Strefy.
Wykonywanie wszystkich czynności związanych z otwieraniem i zamykaniem kawiarni.
Obsługiwanie kasy fiskalnej i odpowiedzialność za transakcje gotówkowe.

Jakiego baristy poszukujemy?

-uśmiechniętego i pełnego optymizmu

-z mile widzianym doświadczeniem zawodowym ale niedoświadczonego przeszkolimy

-z doświadczeniem w obsłudze klienta ze świetnym podejściem do ludzi

-na zawsze lub chociaż na stałe 😉

-z dobrą organizacją pracy, potrafiącego pracować pod presją czasu

-dyspozycyjnego oraz elastycznego w grafiku i w pracy

-zaznajomionego z językiem angielskim

Dlaczego warto u nas pracować?

Proponujemy konkurencyjne wynagrodzenie, zaczynające się od 18,30zł za godzinę, wzrastające do 20zł za godzinę po pół roku pracy.
Umowę o pracę lub umowę zlecenie, dzięki czemu co miesiąc możesz liczyć na stałe godziny pracy.
Premie świąteczne.
Zniżkę na jogę.
Comiesięczną paczkę kawy do zaparzenia w domu, a także 50%zniżki na jedzenie i napoje w Strefie.

Aplikuj tutaj, CV wysyłaj na adres lub zostaw w kawiarni

cafe@strefacafeandyoga.pl