O NAS

Stworzyliśmy kawiarnię z miłości do ludzi i kawy.

STREFA to miejsce dla wszystkich, którzy są odważni w poznawaniu nowych smaków. Chcą być zdrowi, cenią jakość, a w życiu i kuchni szukają prawdziwej alternatywy.

Naszą misją jest serwowanie kawy na najwyższym światowym poziomie. Przygotowujemy dla Was Specialty Coffee, czyli wyłącznie wysoko oceniane, wyselekcjonowane ziarna z całego świata, stuprocentowe jednorodne arabiki, świeże i co najważniejsze dla nas jasno wypalane.

SKLEP

W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz najpotrzebniejsze akcesoria dla baristy i smakosza kawy.

         W stałej ofercie  dostępne są kawy wypalone specialnie dla STREFY, zawsze świeże jednorodne ziarniste arabiki, kubki i butelki termiczne oraz kawowe akcesoria dla różnych metod parzenia.

Współpracujemy z takimi markami jak: Hario, JOY in me, Huskee Cup, Aeropress, Kepp Cup, Glowbeans.

COWORKING

Idealne miejsce pracy w centrum Bydgoszczy

otwarte 🙂

Przyjdź do nas i zobacz, jak pracuje się w Strefie. Zapraszamy już od godziny 9:30, od poniedziałku do piątku zapewnimy Ci kreatywną atmosferę. Przy zamówieniu dowolnego śniadania w oferciehappy hours od poniedziałku do piątku pierwszą dowolną kawę otrzymasz za 1 zł, a przy zakupie kolejnej dużej kawy dajemy możliwość wydrukowania bezpłatnie do 20 stron.

Praca w naszej kawiarni to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie musisz zmieniać lokalizacji, by umówić się na spotkanie biznesowe przy dobrej kawie

Dysponujemy salą mieszczącą conajmniej 50 osób na spotkania biznesowe, rekrutacje, prezentacje i szkolenia w centrum Bydgoszczy. Do dyspozycji naszych gości istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia projektora multimedialnego z ekranem oraz nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym. Dysponujemy szybkim internetem światłowodowym.

Z przyjemnością przygotujemy dla Was przerwę kawową, słone lub słodkie przekąski oraz patery owoców.