O NAS

Stworzyliśmy kawiarnię z miłości do ludzi i kawy.

STREFA to miejsce dla wszystkich, którzy są odważni w poznawaniu nowych smaków. Chcą być zdrowi, cenią jakość, a w życiu i kuchni szukają prawdziwej alternatywy.

Naszą misją jest serwowanie kawy na najwyższym światowym poziomie. Przygotowujemy dla Was Specialty Coffee, czyli wyłącznie wysoko oceniane, wyselekcjonowane ziarna z całego świata, stuprocentowe arabiki, świeże i co najważniejsze dla nas jasno wypalane. To właśnie takie kawy są używane podczas Mistrzostw Polski i Świata Baristów.

 

 

MENU

SKLEP

Dział w budowie

Dział w budowie

OPINIE

Dział w budowie

Dział w budowie

COWORKING

Idealne miejsce pracy w centrum Bydgoszczy.

WKRÓTCE

Przyjdź do nas i zobacz, jak pracuje się w Strefie. W godzinach 7:30-20, od poniedziałku do piątku zapewnimy Ci kreatywną atmosferę.

 

Praca w naszej kawiarni to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie musisz zmieniać lokalizacji, by umówić się na spotknie biznesowe przy dobrej kawie.

 

Koszt: 35 zł brutto/dzień              

300,00 zł brutto/miesiąc oraz dodatkowo rabat na całą ofertę kawiarni w wysokości 10%

KONTAKT

Sometimes the simplest things are the hardest to find. So we created a new line for everyday life, All Year Round. Sometimes the simplest things are the hardest to find. So we created a new line for everyday life, All Year Round. Sometimes the simplest things. Sometimes the things are the hardest to find. So we created a new line for everyday life, All Year Round. Sometimes the simplest things are the