Uczymy Ashtanga Jogi od 2005 roku. To nasze całe życie i pasja.

Ewelina w 2014 roku oprócz popołudniowych zajęć otworzyła poranny program Mysore Class. Jako jedna z nielicznych w Polsce autoryzowanych nauczycieli z KPJAYI daje możliwość studiowania Ashtanga Jogi według tradycji. Program Mysore class odbywa się codziennie tak jak odbywa się to w Indiach.

 

 

Dlaczego warto z nami ćwiczyć ? Pracujemy w małych grupach.

Dzięki systemowi Ashtanga Jogi możecie liczyć na indywidualne podejście i skupienie. Uczymy osoby początkujące i zaawansowane. Nasze doświadczenie pozwala również na dostosowanie praktyki do osób z różnymi dolegliwościami. Tworzymy społeczność, dzięki której nasi studenci czują wsparcie w praktyce i codziennym życiu. 

Nasza szkoła znajduje się w centrum miasta, czujemy tu pozytywne wibracje. Jest tu cisza, doskonałe warunki do skupienia i rzeka, która przy otwartych 

oknach szumi jak mantra. Nasza sala ma 100m 2, podgrzewaną podłoge, lustra, odpowiednie oświetlenie i relaksujący klimat. Ćwiczymy na profesjonalnych
matach, które pozwolą Wam utrzymać równowagę, dadzą komfort. 

Misją Strefy jest nauczanie wg tradycyjnej metody Ashtanga Jogi kpjayi.org Tworzyliśmy ją w trosce o ciało, jak i ducha.

Wiele osób przychodzi do nas z naprawdę trudnymi problemami, dzięki nam wychodzą nowonarodzeni.

Nasze zajęcia prowadzą profesjonalni, wyrozumiali i otwarci na świat ludzie. Nauczyciele szkoły są zakochani w ekologii, vege i slow life.
Pomogą Wam złapać dystans i powrócić do formy.

kim są nasi instruktorzy?

Ewelina
Ewelina jest oddaną studentką Ashtanga Jogi. Co roku wraca do Mysore w Indiach, aby kontynuować naukę w Instytucie Yoga K. Pattabhi Jois Ashtanga (KPJAYI) pod okiem swojego nauczyciela, R. Sharath Jois. Ewelina jest nieliczną w Polsce autoryzowaną nauczycielką Ashtanga Jogi.

Jej doświadczeniem i wiedzą dzieli się na codziennych programie Mysore Class. Uważa, że Joga Ashtanga jest dla każdego niezależnie od wieku, typu ciała i elastyczności, nie jest jedynie dla osób leniwych.
Każdy uczeń jest dla niej bardzo ważny. Motywuje, wspiera i chce pomagać.

Szkołę Eweliny regularnie odwiedzają zaprzyjaźnieni autoryzowani nauczycieli - Max Czenszak, Taylor Hunt, Mati Guerra, Justyna Jaworska, Mark Flint. W 2017 i 2018 roku miała okazję asystować na Mysore Class u Taylora Hunt i Maxa Czenszaka.
#dozobaczenianamacie
Ewelina

 

 

Nasz szkoła to  nie tylko regularne zajęcia od poniedziałku do niedzieli. Kilka razy w roku zapraszamy Was na specjalne, weekendowe warsztaty z joginami. To będzie dobry moment aby skonfrontować swoje umiejętności  z profesjonalistami. Nie bójcie się! To prawdziwa przyjemność i relaks. Z tych zajęć wyniesciec naprawdę dużo - gwarantujemy!