Uczymy jogi od 2005 roku. To całe nasze życie i nasza pasja.
Pierwsze stałe miejsce dla zajęć stworzyliśmy w 2006 roku,
nazywając je "Astanga Club".

W roku 2009 narodziła się "Strefa Jogi". Od samego początku
założycielką i dobrym duchem szkoły była i jest Ewelina Bejgrowicz.

Eli jest prekursorką Ashtanga Yogi w Bydgoszczy.

Dlaczego warto z nami ćwiczyć? Pracujemy w bardzo małych
grupach. Możecie liczyć na pełne skupienie nad każdym z Was.
Jeśli szukacie równowagi w życiu, pomożemy Wam ją osiągnąć.

Ćwiczą z nami studenci przed sesją, wycieńczeni sportowcy,
zapracowani CEO, prawnicy, menedżerowie, młode mamy
i ludzie, którzy swoje już w życiu przeszli.

Wszyscy, którzy są otwarci na zrozumienie swojej duszy i ciała.

Nasza szkoła znajduje się w centrum miasta, czujemy tu pozytywne wibracje. Jest tu cisza, doskonałe warunki do skupienia i rzeka, która przy otwartych
oknach szumi jak mantra. Nasza sala ma 100m 2, podgrzewaną podłoge, lustra, odpowiednie oświetlenie i relaksujący klimat. Ćwiczymy na profesjonalnych
matach, które pozwolą Wam utrzymać równowagę, dadzą komfort. Maty te mają doskonałą przyczepność, są mocne i lekkie. Można je łatwo składać
i przechowywać. Czyste i pachnące  będą czekać na Was na półkach naszej sali.

Misją Strefy jest nauczanie wg tradycyjnych metod Ashtanga Yogi kpjayi.org Tworzyliśmy ją w trosce o ciało, jak i ducha.

Wiele osób przychodzi do nas z naprawdę trudnymi problemami, dzięki nam wychodzą nowonarodzeni.

Nasze zajęcia prowadzą profesjonalni, wyrozumiali i otwarci na świat ludzie. Nauczyciele szkoły są zakochani w ekologii, vege i slow life.
Pomogą Wam złapać dystans i powrócić do formy.

kim są nasi instruktorzy?

ewelina
Ewelina jest oddaną studentką Ashtanga Jogi. Co roku wraca do Mysore w Indiach, aby kontynuować naukę w Instytucie Yoga K. Pattabhi Jois Ashtanga (KPJAYI) pod okiem swojego nauczyciela, R. Sharath Jois. W 2018 roku otrzymała międzynarodową autoryzację od swojego nauczyciela do nauki Ashtanga Jogi według tradycji.

Jej doświadczeniem i wiedzą dzieli się na codziennych zajęciach Mysore class. Uważa, że Joga Ashtanga jest dla każdego niezależnie od wieku, typu ciała i elastyczności, nie jest jedynie dla osób leniwych.
Każdy uczeń jest dla niej bardzo ważny. Motywuje, wspiera i chce pomagać.

Szkołę Eweliny regularnie odwiedzają zaprzyjaźnieni autoryzowani nauczycieli - Max Czenszak, Taylor Hunt, Mati Guerra, Justyna Jaworska. W 2017 i 2018 roku miała okazję asystować na Mysore class u Taylora Hunt i Maxa Czenszaka.

#dozobaczenianamacie
ewelina

Nasz szkoła to  nie tylko regularne zajęcia od poniedziałku do niedzieli. Kilka razy w roku zapraszamy Was na specjalne, weekendowe warsztaty z joginami. To będzie dobry moment aby skonfrontować swoje umiejętności  z profesjonalistami. Nie bójcie się! To prawdziwa przyjemność i relaks. Z tych zajęć wyniesciec naprawdę dużo - gwarantujemy!